Очищення даху від снігу бурульок та льоду у Львові

Команда промислових альпіністів швидко і якісно очистить дах від снігу і бурульок.

Промислові альпіністи від нашої компанії швидко та якісно здійснюють очищування покрівлі від снігу, криги й бурульок. Під час робіт дотримуються всіх необхідних заходів безпеки. Прибирання снігу з дахів, а також видалення бурульок може надаватися як разова послуга або на постійній основі. При замовленні одноразової послуги чистка буде зроблена в зручний для Вас час. Зазвичай, це вечірні та нічні години, коли пішоходів мінімум.

Очищення даху від снігу у Львові

Перелік робіт:

- прибирання дахів від снігу
- прибирання території від снігу
- очищення дахів, водостічних труб від льоду
- очищення балконів, карнизів і схилу покрівлі від бурульок
- разове прибирання снігу
- абонентне обслуговування покрівлі протягом зимового періоду

Прибирання від снігу дахів: види послуг і варіанти співробітництва

Висотні роботи по очищенню покрівлі від криги та снігу поділяються на кілька видів, залежно від ступеня засніженості, товщини криги, складності даху, наявності важкодоступних місць, пошкоджень на покрівлі.

Крім того, будь-яке сезонне очищення дахів будівель підрозділяється на повну і часткову і являє собою очищення покрівлі від снігу та бурульок, чистку водостічних систем від криги й т.д.

Компанія «ТЕПЛОФАСАДБУД», що надає послуги промислових альпіністів, швидко і якісно зробить очищування покрівлі від снігу та криги, з огляду на її вид та використовуючи обладнання й інструменти, що не пошкоджують поверхні даху. Забезпечуючи кожного клієнта індивідуальний підхід, ми надаємо як комплексні послуги з прибирання снігу з дахів, так і окремі види робіт.

Скидання снігу з дахів верхолазами у Львові

Скидання снігу з дахів верхолазами у Львові

Необхідний в більшості випадків, особливо, якщо дах має складну конструкцію та існує небезпека сходження лавин з похилих покрівель. Якщо будівля знаходиться в безпосередній близькості з місцями великого скупчення людей (тротуари, площі), є пошкодження покрівлі або водостічної системи, то повне прибирання снігу і криги з дахів (вручну або механізованим методом) є обов'язковою. Також необхідно повністю скинути сніг зі скляного даху або з покрівлі, де є вікна.

Важливо пам'ятати! Вся відповідальність за схід снігу з дахів на проїжджі та пішохідні зони цілком і повністю лежить на плечах власника будівлі, і, щоб уникнути неприємностей і не піддавати пішоходів і припарковані машини небезпеки, необхідна обов'язкове очищення покрівлі від криги та скидання навіть незначної товщини снігового покриву з дахів.

Часткове очищення снігу і криги з покрівлі у Львові

Часткове очищення снігу і криги з покрівлі

Це збивши бурульок і скидання снігу по периметру покрівлі від 1,5 до 3 метрів від краю даху (за бажанням замовника). Часткове прибирання дахів від снігу підійде для міцної, нової покрівлі, плоских або несильно похилих дахів. Зчищаючи сніг на 1,5 - 3 метри від краю, промислові альпіністи звільняють шлях для талої води до водостоків, що знижує ймовірність утворення бурульок і леденіння.

Видалення бурульок у Львові

Видалення бурульок у Львові

Для зручності клієнтів, ми прирівняли роботи з видалення бурульок до окремої послуги за доступною вартості, однак ми радимо вам замовляти даний вид робіт в комплексі з прибиранням криги з дахів, оскільки в найближчу відлигу залишиться на даху лід і сніг приведуть до утворення нових бурульок.

Видалення криги та бурульок проводиться за сучасною технологією за допомогою обладнання, яке не шкодить покрівлі (гумові киянки та біти). Дах без бурульок довше не потребують ремонту.

Ціна на очищення дахів від бурульок і виросли крижаних брил в кожному випадку індивідуальна. Остаточна вартість залежить від розміру бурульки (великі бурульки доводиться пиляти як дерева і спускати частинами з завішування на мотузці), висоти, на якій доведеться проводити роботи та конструктивних особливостей даху, які можуть ускладнити роботу з очищення криги та бурульок. Ви можете вислати фотографію бурульки на e-mail чи Telegram компанії «ТЕПЛОФАСАДБУД», і ми вкажемо вас за попередньою ціною за чистку даху від бурульок.

Важливо пам'ятати! Щорічно кілька тисяч осіб страждають від повалених бурульок, І, на жаль, деякі випадки закінчуються дуже трагічно. Власникам будинків слід пам'ятати, що впала з даху бурулька може коштувати для них дуже дорого, тому своєчасне видалення бурульок по периметру даху НЕ тільки заощадить Ваші нерви та гроші, але і врятує чиєсь життя.​

Установка сучасних технологій захисту покрівлі від бурульок - це, звичайно, добре, проте не завжди є бюджет на це, а в деяких випадках такий захист і зовсім не доцільна. А от прибрати з'явилися бурульки на покрівлі пару-трійку раз за сезон, а разом з тим зробити комплексне видалення снігу і чистку козирків - послуга, що не вдарить вас по гаманцю.

Очищення водостоків від криги у Львові

Очищення водостоків від криги у Львові

Проводиться як в комплексі робіт по зимовому очищенні покрівлі, так і окремо, в разі, якщо така проблема є. В основному очищення водостічних труб і жолобів проводиться вручну тому, що крім льоду доводиться прибирати й опале листя, гілки дерев і бруд. Цей варіант робіт може входити до переліку послуг за договором сезонного обслуговування покрівель дахів верхолазами.

Важливо пам'ятати! Найчастіше, з огляду на цілу низку причин, тала вода замерзає, утворюючи полій на жолобах і воронках водостоку, закупорюючи їх. Подальше утворення криги може послужити причиною зламу водостічної системи й обриву її частин.

Крім того, ми надаємо повний спектр снігоприбиральних послуг:

Особливості прибирання снігу з дахів будинків

Самостійна чистка даху від снігу небезпечна. Для неприв'язаного страхувальними мотузками працівника велика небезпека посковзнутися, впасти з даху.

Особливості прибирання снігу з дахів у Львові

Працівники керуючих компаній резонно відмовляються від подібних робіт, випадки виробничих травм в Москві відзначені неодноразово.

Виконання очищування даху від снігу та криги промисловими альпіністами завжди забезпечено спеціальними заходами безпеки.

При прибиранні снігу і льоду висотниками у Львові

При прибиранні снігу і льоду висотники:

  • надійно кріплять страхувальні мотузки в обраних точках даху;
  • страхують ручні й механізовані інструменти;
  • скидають сніг тільки в заздалегідь заплановані сектори;
  • великі бурульки зрізають по частинах;
  • захищають територію під місцем очищення снігу, вивішують попереджувальні таблички.

Регулярне прибирання снігу з дахів будинків може бути оформлена як разова послуга або входить в загальне абонентське обслуговування будівлі. Вартість обслуговування за договором порівнянна з ціною декількох разових викликів висотників для очищення снігу і льоду, але гарантує постійну чистоту даху, незалежно від примх погоди.

Прокрутка до верху
Догори