Герметизація міжпанельних швів у Львові

Герметизація міжпанельних швів у Львові

Ми здійснюємо герметизацію міжпанельних швів у Львові і Львівській області.

Зробимо безкоштовний розрахунок вартості проведення робіт. Телефонуйте!

Зміст

Герметизація міжпанельних швів будинку дозволяє захистити стіни від вологи і льоду, утворення якого пов'язано з «точкою роси». Завдяки цьому знижуються тепловтрати будівлі, а його мешканці не страждають від грибка на стінах, протікання або запаху, сирості всередині приміщень.

Витрати тепла через мостики холоду в негерметичних ділянках

Тепло йде через містки холоду, які утворюються в негерметичних ділянках.

Закладання швів повинне обов'язково проводитися для будь-якого панельного будинку ще до його здачі в експлуатацію. Її оновлюють кожні 5-7 років, в залежності від ступеня зносу стиків. Такі роботи зазвичай виконуються із залученням промислових альпіністів. Це вигідно з економічної сторони, оскільки не потрібне зведення будівельного ариштування або оплати оренди великої спецтехніки.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Утеплення міжпанельних прорізів забезпечує підвищення t в приміщенні в зимовий період на 3-5 градусів, а також сприяє поліпшенню мікроклімату в квартирі

Ознаки розгерметизації швів

Ознаки розгерметизації швів
Ознаки розгерметизації швів

Основні ознаки:

-низька тепло і шумоізоляція;
-протяги в приміщенні;
-намокання кутів;
-промерзання стін;
-утворення цвілі.

Якщо ви зіткнулися з вищевказаними характерними рисами, то рекомендуємо не відкладаючи звернутися в профільну організацію для обстеження фасаду будівлі. У переважній кількості випадків дані заходи виконуються на великій висоті методом промислового альпінізму і вимагають залучення відповідних фахівців.

Серед причин порушення герметичності шва фахівці найчастіше називають:

1. Деформація стін, пов'язана з протіканням на вертикальних стиках. Взимку такі стики промерзають і через них йде тепло.

2. Низька якість бетону, використаного при виготовленні плит. З часом він може кришитися. Це призводить до руйнування до самого арматурного каркаса.

3. Порушення технології виробництва бетонних плит або недотримання діючих нормативів. Це може привести до невідповідності вироби геометричним формам. Через це стик виходить нерівним і має збільшені розміри.

4. Жорсткі кліматичні умови в регіоні. Будівельні матеріали з бетону можуть руйнуватися під дією морозу і різких перепадів температур в міжсезоння.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Для виявлення дефектів плит необхідно використовувати не тільки візуальний огляд, а й спеціальне тепловізійне обладнання. Воно точно показує де є тепловтрати, пошкодженням стиків.

Методи і технології

Методи і технології герметизації міжпанельних швів у Львові

Роботи передбачають утеплення порожнини шва та його гідроізоляцію. Спочатку панелі можуть мати на поверхні відколи або нерівності. Але навіть якщо геометричні відхилення форми складають всього пару міліметрів, ризик проникнення вологи в стики істотно збільшується.

Простір між панелями слід утеплити, що дозволить уникнути утворення «містків холоду». Зверху стик ізолюють водостійкою сумішшю. Такі роботи повинні проводитися ще на етапі будівництва будинку. Хоча зазвичай їх виконують чисто номінально - замазують шов цементом. Згодом під впливом навколишнього середовища він руйнується, а потім і цілими шматками вивалюється з стиків. Всередину відразу ж проникає вода і морозне повітря. Розрізняють 3 методи.

Виконується поверхнева закладення шва, в процесі не видаляється старий герметик або цемент, гідроізоляція наноситься прямо на нього. Самий бюджетний варіант, який підходить тільки для випадків, коли утеплювач не пошкоджений і зберіг експлуатаційні характеристики.

Проводиться з попередніми зняттям зношеної мастики. Частково забирається використаний раніше утеплювач, якщо він вже втратив свої властивості. Його замінюють, після чого зверху стик запечатується мастикою.

Стик повністю очищається і відтворюється з самого початку. Застосовується будівельна піна, утеплювач і гідроізоляційна мастика.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Вартість робіт зазвичай залежить від розмірів і кількості непридатних стиків, а також того виконувалася чи їх гідроізоляція раніше. Виділяють первинні і вторинні шви. Але найбільш правильним вважається комплексний підхід, який дозволяє максимально підвищити енергоефективність будівлі і захистити стіни від проникнення вологи. Цю методику називають «теплий шов».

Теплий шов

Герметизація міжпанельних швів Львів

Найефективніший варіант по заробленню стиків. Шов повністю очищається і робиться з нуля. Це надійний захист від вологи і промерзання. Домовласники і господарі квартир завжди замовляють саме його, оскільки роблять житло енергоефективним особисто для себе.

Етапи виконання:

1. Стик повністю розшивається. У разі, коли він заштукатурений, використовується штроблення. Видаляється все сміття, видувається пил.

2. Якщо на стінах квартири є цвіль, то стик обробляється спеціальним складом, що дозволяє не допустити її повторного поширення.

3.Стик задувається монтажною піною. Вона заповнює наявні порожнечі і проникає навіть в мікротріщини, надійно закладаючи їх.

4. Монтується утеплювач (Вілатерм). Він грає роль утеплювача, а також гасить вібрації.

5.Наноситься шар мастики для зовнішньої закладення товщиною не менше 3 мм. Він захищає поверхню від впливу вологи.

При здійсненні робіт з облаштування «теплого шва» промислові альпіністи обов'язково дотримуються правил, описаних в нормативній документації.

Що Вам дасть утеплення теплим швом:
- відсутність протягів;
- відмінну тепло- і гідроізоляцію;
- скорочення витрат на тепло;
- відсутність цвілі, грибка.

Надійна герметизація швів - це дуже важливо для тепло- і гідроізоляції квартири. Останні дослідження показали, що завдяки герметизації стиків залізобетонних плит в холодну пору температура в квартирах і приміщеннях піднімається на 3-5 градуси. Досвід верхолазів та використання тільки якісних витратних матеріалів і спеціального спорядження дає впевненість, що роботи по герметизації міжпанельних швів будуть проведені якісно.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Роботи заборонено проводити, якщо на вулиці нижче -5 градусів. Їх слід відкласти, якщо на вулиці йде сніг або дощ.

Первинна герметизація міжпанельних швів

Проводиться в нових будинках відразу після завершення будівельних робіт. Для теплоізоляції стики заповнюються вілатерм. Поверх наноситься мастика, що служить гідроізоляцією.Під час первинної герметизації відкритих стиків шов заповнюється ізоляційним матеріалом (утеплювачем), а зовнішньо обробляється шаром гідроізолюючої мастики. Герметики нового покоління - це висока якість, вони зберігають свої властивості на довгі роки. Таким чином, коректна обробка міжпанельних швів, забезпечить вам довговічну гідро- і теплоізоляцію при будь-яких погодних умовах.

Етапи виконання робіт:
1. Підготовка поверхні. Видалення пилу і бруду.
2. Закладається порожнистий утеплювач. На ньому робляться прорізи на відстані 20 см.
3. Через прорізи задувається піна.
4. Наноситься шар мастики.

Вторинна (повторна)
герметизація міжпанельних швів

Технологія використовується при обробці старих стиків, які до цього вже утеплялися або герметизувалися. Може бути проведена часткова або повна заміна утеплювача в залежності від ступеня його зношеності. Вторинна (повторна) герметизація швів – ремонт швів в панельних будинках де герметизація швів вже була проведена і з плином часу, втратила свої властивості.

Етапи виконання робіт:
1. Очищення шва від утеплювача (при необхідності)..
2. Видалення забруднень всередині стику.
3. Задування будівельною піною і розміщення утеплювача.
4. Закладення шва із зовнішнього боку. Використовується якісна мастика.

Вторинна герметизація міжпанельного шва у Львові

Матеріали

Надійність стиків залежить не тільки від досвіду майстра, який виконує такі роботи, але і від використовуваних в процесі матеріалів. Вони повинні бути якісними і обов'язково мати сертифікат відповідності. Серед перевірених часом матеріалів:.

Етапи виконання робіт:

1. Монтажна піна. Повинна мати високу стійкість до вологи, перепадів температур і морозу. Піна заповнює собою простір шва і проникає в будь-які порожнини. Після застигання вона трохи розширюється і має високу міцність до зовнішніх впливів, але при цьому залишається трохи еластичною.

2. Мастика. Використовується в якості герметика для зовнішнього закриття шва. Має високий ступінь адгезії. Стійка до несприятливих умов навколишнього середовища.

3. Вілатерм. Якісний матеріал, який є теплоізолятором. Додатково він гасить звукові коливання і вібрацію. Може бути успішно використаний для стиків будь-яких розмірів. Саме відповідно до них і підбирається. Він повинен бути приблизно на 1-2 см ширше шва. Таким чином утеплювач надійно закриє всю площину стику, але не буде занадто сплюсненим, що позначилося б негативно на його експлуатаційних характеристиках.

Хто повинен робити роботи: власник або ЖЕК

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Герметизація і утеплення стиків між плитами повинна виконуватися Керуючою компанією.

Якщо в квартирі сиро або холодно то необхідно викликати представників ЖЕКу, які проведуть її обстеженням і виявлять дефекти швів стін, якщо такі є. Але тут є свої нюанси. Як правило на ці роботи виділяють мінімальний бюджет тому закуповуються недорогі матеріали, які досить швидко прийдуть в непридатність.

Капітальний ремонт стиків робиться дуже рідко, закладають тільки проблемні зони. Тому власнику квартири краще в приватному порядку спочатку звернутися до компанії яка має ліцензію на проведення висотних робіт. Це стане гарантією, що роботи будуть виконані швидко і відповідно до нормативів

Герметизація швів в панельному будинку: нюанси, етапи

Первинне закладення стиків повинно бути виконане ще перед здачею будинку в експлуатацію. Але якщо воно здійснено неправильно або з використанням бюджетних несертифікованих матеріалів то через певний час вони прийдуть в непридатність. Роботи по повторній обробці стиків діляться на наступні етапи:

Етапи виконання робіт:
1. Зачистка. Видаляються забруднення і старі наповнювачі.
2. Шов обробляється протимікробним препаратом.
3. Стик заповнюють піною (Makroflex, Soudal і тд). Вона допомагає зменшити розміри порожнини шва і проникає навіть всередину мікротріщин, виключаючи їх подальше збільшення.
4. Після повного застигання піни на неї укладається теплоізоляція ( "Вілатерм" або "Ізонел" ).
5. Стик замазується герметиком (Сазіласт 24, Елур-М). Це необхідно для виключення проникнення вологи. Саме вона призводить до руйнування бетону, викликаючи його промерзання.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Сучасні фасадні герметики дозволяють здійснювати роботи від -15 градусів.

Для вас буде важливо

Гарантія 3 роки!

Фотозвіт з місця

Безкоштовний розрахунок

Оперативно вирішуємо питання

Прибираємо за собою

Дотримуємося термінів

Залишились запитання?
Або хочете замовити послугу!

Прокрутка до верху
Догори

залиште ваші контакти і наш менеджер зв`яжеться з вами для консультації

Написати нам

Заповніть форму нижче і ми відповімо на ваші запитання