Утеплення фасаду ціна Львів

Для швидкого пошуку цін на зовнішнє утеплення стін і фасадів, скористайтеся нашим навігаційним меню

Зміст:

Утеплення фасаду ціна за роботу у Львові

Ціна на утеплення фасадів квартир, будинків у  Львові та Львівській області співробітниками компанії ТЕПЛОФАСАДБУД”.

Клімат України, ціни енергоносіїв диктують правила жорсткої економії. Утеплення стало гострою необхідністю. Головне завдання утеплення – не випускати тепло з приміщення, нераціонально обігрівати вулицю. У нижче наведеній таблиці представлені розцінки на утеплення фасаду приватного будинку, види робіт і їх вартість

Ціна утеплення фасадів – важливий фактор затишного і теплого житлового будинку. На сьогодні ціни на роботи по влаштуванню теплої та енергоефективного приміщення не стоять на місці, як і ціни на енергоносії. Чим раніше ви проведете роботи, тим швидше станете отримувати користь від теплого будинку.

Як формуються ціни на утеплення

Ціна на утеплення = (вартість матеріалів + вартість роботи) * площа утеплення + вартість облаштування відкосів * кількість пог.м.відкосів.

Ціни на утеплення в залежності від виконавця робіт

Умовно, можна розділити учасників ринку утеплення на кілька категорій:

 • компанії зі штатом понад 10 майстрів, альпіністів;
 • бригади до 10 осіб;
 • індивідуальні альпіністи;
 • «халтурники».

Ціни на утеплення фасаду у будівельних фірм

Компанії платять податки і зарплату, закуповують матеріали великими партіями та мають партнерську знижку у виробників. Їх прибуток – це різниця між ринковою та оптовою вартістю матеріалів та зарплати працівникам. Якість виконання робіт зазвичай на високому рівні, тому що гідну репутацію заробити складно, а втратити легко. Крім того, договір змушує виконувати зобов’язання перед замовником. Бізнес прагне бути довгостроковим. Середня ціна на утеплення в 2022 р – від 750-1000 грн / кв.м, включаючи вартість матеріалів пінопласт товщиною 100 мм. Переваги компанії в тому що вони ведуть об’єкт та контролюються якість роботи та явку майстрів а у випадку якщо проблем з майстрами то фірма їх замінить.

Ціни на утеплення фасаду у будівельних бригад

Бригади працюють неофіційно, не платять податки, купують матеріал дрібним оптом. Прибуток формується від різниці на ціни матеріалів та дрібних перекупівель. Зазвичай є керівник, він забирає більшу частину собі, проте і працівники заробляють добре. Середня ціна на утеплення від 750 грн / кв.м. Імовірність потрапити на «халтуру» вже трохи вище, ніж з фірмами. Треба звертати увагу на те, як довго хлопці працюють разом.

Ціни на утеплення фасаду у самостійних альпіністів

Індивідуальні альпіністи – це робочі бджоли, яких постійно хтось наймає або експлуатує (посередники). Коли вони роблять усе самі – матеріал йде по ринковій ціні, час виконання може затриматись, якість робіт залежить від досвіду та внутрішніх людських якостей. Якість праці різна, відповідно і ціна може сильно стрибати від 700-900 грн кв.м. Зазвичай, це як лотерея. Натрапите на гідного фахівця – утеплення буде виконано за нормами, на недобросовісного – через рік-два відлущиться фарба або утеплення відлетить у теплі краї.  Вони використовують дешевші матеріали так як не можуть брати матеріали зі знижками і звідси виходить шо якість матеріалу низька. Сама низька якість матеріалу так як його ніхто не контролює. Якщо майстра ніхто не контролює об’єкт робиться набагато довше й якість виконання ніким не провіряється.

Ціни на утеплення від «халтурників»

«Халтурники» заявляють ціни від 650 грн/ кв.м. і нижче. Матеріали за оптовими цінами вони не закупляють. Бригада збирається швидко із випадкових людей по оголошенню. Їх завдання зробити все дуже швидко, відповідно стрімко падає якість робіт. За такої ціни квадратного метра матеріали не будуть відповідати вимогам будівельних норм. Велика частина важливих технологічних етапів зазвичай пропускається. Часто такі працівники мають низьку кваліфікацію, порушують техніку безпеки та технологію виконання робіт. Велика ймовірність замовляти утеплення знову після праці “халтурників”.  Дешеві матеріали, низька ціна дуже довчий час виконнання, алкоголізм на роботі

Пам’ятайте: скупий платить двічі!

Ціни на утеплення мають орієнтовне значення без урахування знижок на обсяги. Поширений приклад – це середньостатистична квартира площею 25 кв. м., матеріал: пінопласт товщиною 100 мм щільність марки 25, фініш – фарбування. Безкоштовно викликайте фахівця на огляд та дізнайтеся ціни на утеплення просто зараз!

Ціни 2022 р. весна

Мінімальне замовлення на утеплення = 4000 грн

Утеплення фасаду товщиною 100 мм, включаючи вартість матеріалів, Гарантія

Зробіть ваш будинок теплим раз і назавжди !!!

Кожен об’єкт індивідуальний, тільки професіонал може розрахувати кінцеву вартість. Фірма в телефонному режимі надає попередні розцінки.

 • Виїзд технічного консультанта на об’єкт, проведення замірів, визначення обсягу робіт.
  Наша компанія надає консультацію безкоштовно, за умови замовлення всього комплексу. У штат ТЕПЛОФАСАДБУД входять висококласні фахівці з величезним досвідом, здатні за короткий огляд визначити слабкі точки будівлі, розрахувати кількість матеріалів та робіт. Визначення обсягу, необхідну площу утеплювача, кількість витратних матеріалів входить в обов’язки консультанта. Дані ляжуть в основу кошторису з ціною, і надалі дотримуємося цього документа.
 • Вибір утеплювача зумовлений низкою факторів, його слід довірити професіоналу. Компанія використовує надійні матеріали:
  пінопласт – товщина 50, 100 мм;
  мінеральна вата – товщина 50, 80, 100 мм.
  Це перевірені, якісні, недорогі матеріали.
 • Підготовка стін. На цій стадії забезпечується цілий комплекс послуг. Уже встановлюються ліса, ми самостійно доставимо і змонтуємо ліса потрібної висоти і конфігурації.
  Фахівці оглядають стіни для виявлення дефектів, порожнин. Нова будівля не вимагає радикальних заходів, старі стіни – вічна проблема, яка потребує професійного вирішення. Можлива висока витрата матеріалів, особливо клею. Робота теж може коштувати дорожче. Стіни будинку проблемні, заражені грибком або мокрі, мають тріщини, суттєве відхилення від вертикалі збільшують вартість послуги і затягують процес. Фахівці попереджають про проблеми господарів, утеплення не робиться на погано підготовлених поверхнях.
 • Установка цокольній арматури. Важливо правильно вивести рівень. Професіонали Київ Хоум справляються із завданням оперативно. Замовнику доведеться сплатити планки, дюбеля, використовувані пластикові з’єднувальні елементи для кріплення арматури.
 • Обробка віконних прорізів. Ведеться окремий розрахунок за формування откосів. Зливні конструкції після теплоізоляції виступатимуть на кілька сантиметрів вперед, професіонал врахує розміри. Це не дасть воді стікати по стіні зовні, зволожуючи її. Додатковою послугою вважається закладення зазору між вікном, стартовим профілем для виключення протікання води.
 • Монтаж утеплювача – трудомісткий, коштовний етап, проводиться в дві стадії: перша – установка плит на клейову основу, друга – прибивання матеріалу дюбель-парасолями. Використовуємо клей, спеціальні пластикові цвяхи провідних виробників. Фахівці вибрали пластик не тільки тому, що він дешевше, а тому, що металеві є доріжкою для проникнення холоду в приміщення. Використовувані вироби не можна назвати дешевими.
 • Армування поверхонь і їх декорування. Матеріали для армування купуємо самостійно, грунтуючись на досвіді, декорування проводиться за смаком господаря. Він визначається з видами декоративного оздоблення самостійно. При бажанні, можливий виїзд консультанта разом з клієнтом для вибору колора, фактури.

Складність роботи і вартість обговорюється до підписання договору.

Підвищення ціни можливо через вибір замовником більш складного декорування, дорогих матеріалів.
Витрати, описані вище, становлять кінцевий кошторис теплоізоляції фасаду. Процедури, що проводяться восени, коштують дорожче за рахунок використання вузькоспеціалізованих будматеріалів, навесні-влітку – дешевше. Сума залежить від залучення альпіністів, спеціальної техніки – будівельних колисок, використання лісів, що належать організації, автокранів.

Виїзд фахівця безкоштовний для замірів та встановлення кінцевої ціни.

Ціни на утеплення фасадів у Львові 2022

Тут ви можете ознайомитись з актуальними розцінками на послуги з утеплення стін будинків і квартир, що надаються нашою компанією у Львові.

Ціна зовнішнього утеплення фасаду будівлі у Львові

Найменування робіт Одиниця виміру Ціна
Поклейка на стіни пінопласту м2 150 грн
Монтаж мінеральної вати 50 мм м2 200 грн
Монтаж мінеральної вати 100 мм м2 220 грн
Монтаж мінеральної вати 150 мм м2 250 грн
Нанесення армуючого шару з сіткою м2 100 грн
Нанесення повторного клейового шару м2 50 грн
Грунтування поверхні фасаду м2 25 грн
Нанесення кварцової ґрунтовки м2 50 грн
Оздоблення декоративною штукатуркою баранчик, короїд м2 120 грн
Фарбування фасаду м2 100 грн

Загальна вартість робіт по утепленню фасаду у Львові

Найменування робіт Одиниця виміру Ціна
Комплекс робіт з пінопластом 100 мм м2 400 грн
Комплекс робіт з велітом м2 450 грн
Комплекс робіт з мінеральною ватою м2 500 грн

Прайс лист утеплення стін з матеріалами у Львові

Найменування робіт Одиниця виміру Ціна
Утеплення стін пінопластом 100 мм 35 щільність, матеріали "Greinplast" м2 930 грн
Утеплення фасаду мінватою 100 мм, матеріали "Ізоват" м2 1600 грн
Утеплення фасаду пінопластом графітовим 35 щільність 100 мм "Greinplast" м2 980 грн
Утеплення фасаду "Велітом" м2 1020 грн

Вартість фасадного утеплення балконів з матеріалом у Львові

Найменування робіт Одиниця виміру Ціна
Зовнішня теплоізоляція балкона пінопластом (від 10 кв.м.) м2 1300 грн
Зовнішня теплоізоляція балкона пінопластом (до 10 кв.м.) шт 8500 грн

Теплоізоляція зовнішніх віконних відкосів під ключ у Львові

Найменування робіт Одиниця виміру Ціна
Комплексне оздоблення відкосу пінопластом м/п 250 грн
Комплексне утеплення відкосу теплою штукатуркою "Тепловером" м/п 350 грн
Утеплення відкосів (мінвата, перетяжка) м/п 350 грн

Утеплення стін в під'їздах будинків без матеріалів у Львові

Найменування робіт Одиниця виміру Ціна за роботу
Монтаж пінопласту, армування і фарбування м2 350 грн
Монтаж пінопласту, армування, штукатурка і фарбування м2 400 грн
Монтаж базальтової вати, армування і фарбування м2 350 грн
Монтаж базальтової вати, армування, штукатурка і фарбування м2 400 грн

Ціна герметизації міжпанельних швів без матеріалів у Львові

Найменування робіт Одиниця виміру Ціна за роботу
Демонтаж старої штукатурки, запінення отворів в шві, внутрішнє нанесення коучукової смоли, перетяжки клеєм з армувальною сіткою, зовнішнє нанесення коучукової смоли м/п 250 грн
Демонтаж старої штукатурки, запінення отворів в шві, внутрішнє нанесення коучукової смоли, перетяжки клеєм з армувальною сіткою, зовнішнє нанесення коучукової смоли, фарбування шва м/п 300 грн

Розцінки на додаткові фасадні роботи у Львові

Найменування робіт Одиниця виміру Ціна за роботу
Встановлення козирка над утеплювачем м.п. 200 грн
Встановлення оцинкованих віконних відливів м.п. 250 грн
Встановлення кольорових віконних відливів м.п. 250 грн
Монтаж утеплювача під кондиціонером шт 600 грн
Демонтаж старого утепленого фасаду м2 договірна
Імітація цегляного фасаду фарбою м2 договірна

Декоративна штукатурка у Львові

Найменування робіт Одиниця виміру Ціна за роботу
Короїд м2 120 грн
Баранець м2 120 грн

Виїзд фахівця безкоштовний для замірів та встановлення кінцевої ціни робіт.

На остаточну вартість утеплення фасадів будинків і квартир впливає їх обсяг, вибір утеплювача, матеріалу облицювання, необхідності виконання додаткових робіт і монтажу декоративних елементів.

Для зручності клієнтів і вирішення цієї проблеми ми надаємо безкоштовний виїзд нашого фахівця, для складання кошторису і точного визначення, скільки буде коштувати майбутній комплекс послуг.

Поширені запитання- FAQ

Тут Ви можете знайти найбільш поширені запитання, що стосуються зовнішнього утеплення фасадів.

На те, скільки точно буде коштувати утеплення фасаду приватного будинку або квартири в багатоповерховому будинку, в першу чергу впливає вибір матеріалу: тип утеплювача (його щільність і товщина), фасадна сітка, тип і довжина дюбелів, виробник сухих сумішей, фінішна обробка (просто перетяжка або декоративна штукатурка баранчик або короїд), необхідність установки козирків і відливів, наявність на фасаді перешкод (кондиціонери і антени), обсяг виконуваних робіт і багато інших нюансів, через які ми і проводимо розрахунок майбутнього утеплення фасаду при безпосередньому огляді стін ваших приміщень або житлових кімнат з вулиці.

Так, у багатьох випадках ми можемо в телефонному режимі визначити скільки буде коштувати утеплення фасаду будинку або квартири. Після того, як наш фахівець дізнається всю необхідну інформацію, він зможе з великою ймовірністю озвучити фінальний прайс. Але ми все-таки рекомендуємо скористатися безкоштовним виїздом нашого майстра для огляду і виміру площі об’єкта, а також уточнення та консультації щодо вибору утеплювача і матеріалів зовнішньої обробки.

Ми утеплюємо стіни будівель будь-якої площі, але це позначається на остаточному прейскуранті окремого квадратного метра робіт. 

Для утеплення фасадів квартир і будинків підходять обидва матеріали. Якщо вам потрібен вогнетривкий і паропроницаемий варіант – замовляйте мінеральну вату. Якщо таких вимог до обшивки немає, тоді вам цілком підійде спінений полістирол. Це якісний утеплювач, він дешевше, добре зберігає тепло і в порівнянні з маніпулюють його простіше поклеїти і обробити.

Ми утеплюємо стіни як котеджів, так і висотних багатоквартирних будинків. Наші
промислові альпіністи працюють на будь-яких висотах у Львові, не залежно від поверху і висоти будівлі.

Так, можна. Але потрібно зауважити, що якщо ви мешкаєте на останніх поверхах то може бути затікання через дах (якщо він має такі хвороби) а мінеральна вата дуже страждає від затікання.

Пінопласт служить 10-15 років. При хорошому догляді строк служби пінопласту підвищується до 15-20 років.

Фасад потрібно фарбувати, так як декоративні штукатурки є на піщаних основах. Як ми всі знаємо, пісок має властивість втягувати вологість, а фарба від цього захищає. Мало хто хоче фарбувати фасад, так як це додаткові кошти.

Виконувати утеплення фасадів рекомендують при добовій температурі не нижче 5 градусів, в більш холодну погоду краще утриматися від виконання робіт і почекати настання тепла.

Поділитись

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Scroll to Top
Догори

Написати нам

Заповніть форму нижче і ми відповімо на ваші запитання