Утеплення фасаду велітом у Львові

Утеплення фасаду Велітом у Львові

Питання, який утеплювач вибрати є найважливішим.

З одного боку, власники будинків прагнуть мінімізувати витрати на теплоізоляцію, а з іншого - зробити теплоізоляцію більш якісно і екологічно чистою. Чи існують взагалі теплоізоляційний матеріал для стіни, підлоги, стелі, які відповідають всім вимогам? Тепер на це питання можна відповідай ствердно.

Давайте подивимося, які сучасні теплоізоляційні матеріали існують і чим вони краще застарілих пінопластових або плит з мінеральної вати. Один з них - утеплювач Velit з особливими властивостями.

Зміст:

Кілька слів про пінопласт для подальшого його порівняння з Velit

Теплоізоляція стін будинку за допомогою пінопласту широко зустрічається і зараз. Безумовно, утеплення пінопластом вважається найдоступнішим і недорогим і багато вибирають його виходячи саме з його ціни, тим часом такий теплоізоляційний матеріал має безліч мінусів:

- при нагріванні пінопласт виділяє токсичні пари;
- термін його служби не перевищує 25 років;
- він практично паронепроникний;
- він схильний до дії гризунів і комах;
- він горючий.

Але можна подивитися і так, що теплоізоляція стін будинку за допомогою пінопласту це і дуже дорого. Як не крути, а здоров'я дорожче. А ще пінопласт можуть з'їсти миші, вони їм не харчуються, але гризти дуже люблять. І вам доведеться все переробляти заново.

З огляду на, все це стає зрозумілим, чому будівельники стали шукати більш сучасні утеплювачі. Одним з таких інноваційних варіантів можна вважати утеплювач Velit, що володіє унікальними характеристиками.

Що таке Velit

Velit - утеплювач нового покоління на мінеральній основі. Це плитний матеріал, пористої структури, якщо точніше, то це пористий бетон щільність D140 кг / м3, понад 90% обсягу матеріалу займає повітря. Складається він з цементу, вапна і повітря.

Що таке Веліт

Він ідеально підходить для утеплення стель, стін як зовні так і всередині будинку, дачі, лазні. Ним дуже добре утеплювати підлогу (під стяжку з використанням армуючої сітки), ідеально під теплу підлогу і плоскі дахи.

Утеплення підлоги

Він довговічний і не піддається деструкції (коротше, скільки буде стояти будинок, стільки і це матеріал). Він складається з екологічно чистих компонентів (цемент, вапно і повітря), відповідно він екологічно чистий, довговічний і негорючий і має дуже хороші технічні показники.

Технічні показники Веліт

Чому Velit є ідеальним утеплювачем для фасадів?

- екологічна безпека, не виділяє токсичних речовин при нагріванні, для його виробництва використовуються натуральні природні силікати (цемент, вапно, повітря);
- придатний для внутрішнього і зовнішнього утеплення, а також для мансард, плоских дахів;
- довгий термін служби, негорючий;
- може застосовуватися для утеплення будинків, зведених з будь-якого будівельного матеріалу;
- стійкість до негативних кліматичних і атмосферних впливів;
- не схильний до деформацій, впливу гризунів;
- простота технологічних процесів по утепленню фасадів, легкість в обробці;
- адаптація до наших кліматичних умов;
- високі теплоізоляційні властивості, показник теплопровідності;
- і що дуже важливо – невисока вартість.

Всі ці якості роблять Velit популярним, я б сказав навіть ідеальним, сучасним утеплювачем для стін, підлог, плоских дахів. Ті, хто вже утеплив свій будинок за допомогою цього ізоляційного матеріалу, залишають позитивні відгуки і задоволені результатом.

Нижче наведу таблицю порівняння різних матеріалів з Velit

Таблиця порівняння різних матеріалів з Velit

Як відбувається теплоізоляція

Технологія утеплення з використанням Velit дуже проста і не вимагає спеціального обладнання. Утеплювач випускається у вигляді плит, мають невелику вагу, тому роботи з термоізоляції можуть без проблем виконати 1-2 людини. На попередньо підготовлений фасад, а в процес підготовки входять: вирівнювання, замазування тріщин, усунення сколів, очищення, кріпляться готові плити.

Теплоізоляція фасаду велітом у Львові та області

На плити наносять спеціальний клей Velit КВ15, при покупці самого утеплювача ми пропонуємо всі комплектуючі та витратні матеріали (також можна використовувати будь-який клей для теплової ізоляції), після чого вони приклеюються до фасаду. Додатково плити зміцнюються дюбель-цвяхами з пластмаси. Враховуючи, що Velit не схильний до деформацій із зміною температури, кріплення здійснюється «встик» максимально щільно один до одного.

Зверніть увагу! Склеювальний склад схоплюється не відразу, тому якщо плита встановлена нерівно, то завжди є можливість вирівняти її. Дуже важливий момент — після приклеювання плит необхідно дати клею висохнути, а тільки потім кріпити дюбель — цвяхами, попередньо просвердливши отвори.

За рахунок того, що ми пропонуємо і сам утеплювач і «всі до нього» це дозволяє знизити витрати на теплоізоляцію. Як бачите, технологія утеплення проста і доступна навіть для тих, хто не є будівельником-професіоналом.

Утеплення фасаду у Львові Velit

За ціною зорієнтувати можу вас так: «Система утеплення Velit Plus на 20 відсотків дешевше, ніж утеплення фасаду мінеральної ватою».

Вартість робіт і ціна на теплоізоляційний матеріал — вкрай важливі параметри, які враховуються при виборі утеплювача. Якщо ви вирішили утеплювати будинок, використовуючи Velit Plus, то можете істотно заощадити за наступним причин:

- теплоізоляційні властивості вище, ніж у інших утеплювачів (мінеральна вата, тепла штукатурка), а значить, товщина плити буде менше;
- монтаж не вимагає спеціального інструменту – це значно здешевлює вартість робіт, а при бажанні зробити утеплення;
- матеріал вітчизняного виробництва, без дорогих імпортних компонентів;
- мінус тільки один – матеріал можна придбати тільки на території України.

Можна з впевненість сказати, що Velit – утеплювач майбутнього, який витіснить застарілі ізоляційні матеріали і завоює будівельні ринки.

Плюси системи теплоізолятора веліт і системи утеплення веліт Плюс

Я не вірю, якщо кажуть, що матеріал або будь-яка інша продукція не має мінусів, а тільки одні плюси. Такого не може бути, хоч один, маленький але мінус знайдеться у кожного матеріалу, навіть у теплоізолятора веліт.

Природні матеріали, що застосовуються у виготовленні бетонних теплоізоляційних плит цього утеплювача абсолютно безпечні як для тих, хто буде жити або працювати в приміщенні, так і для навколишнього середовища.

Якісний цемент і вапно не виділяють токсинів, не містять вогненебезпечних домішок, забезпечують вільне проходження повітря і міцність конструкції. Дружні до довкілля, ефективні і натуральні плити велить - це тепло під знаком ЕКО!

Паропроникність

Завдяки внутрішній структурі плит з пористого бетону, стіни будинку дихають. Це запобігає підвищенню вологості і виникненню грибка і цвілі на стінах. А також створює в приміщенні ідеальний мікроклімат. Як наслідок, стіни зберігають свій естетичний вигляд, а повітря всередині залишається свіжим і чистим.

Довговічність

Теплоізоляційні матеріали від Веліт б'ють всі рекорди надійності - вони служать роками, зберігаючи тепло всередині будинку і бездоганний зовнішній вигляд. Комірчасто-бетонні плити стійкі до впливу погодних факторів, сонячних променів, вологи, морозу. Вони не взаємодіють з хімічними сполуками - кислотами і лугами. І навіть гризунам бетон не по зубах. Тому система утеплення з використанням цього утеплювача - справжній еталон надійності.

Вогнестійкість

Системи утеплення начебто Velit Plus рекомендовані до використання відповідно до сучасних будівельних норм. Адже вони, на відміну від синтетичних теплоізоляційних матеріалів, не містять вогненебезпечних домішок. Веліт- це негорючі плити, які гарантують пожежну безпеку.

Міцність

Система утеплення Velit Plus з часом стає тільки краще. Завдяки цементу, який покращує свої властивості з роками, плити веліт зберігають свою структуру, стають міцнішими і не втрачають своїх теплоізоляційних і експлуатаційних характеристик. Тому вибір на користь Velit Plus дозволить більше не турбуватися про ремонт або заміну конструкції і врятує від зайвих витрат в майбутньому.

Утеплення системою Веліт Плюс у Львові

Недоліки

Як і у кожного матеріалу, так і утеплювача веліт є свої недоліки, точніше недолік і це транспортування. Теплоізолятор упакований на палеті, розміри якої - 1х1.2х2м, в одній палеті запаковано понад два метри кубічних утеплювача.

Недоліки Веліту

Якщо упаковку мінеральної вати або пінопласт ви зможете занурити і розвантажити легко то впорається з цими палетами, без спеціальної техніки (рокла і гідроборт, навантажувач, кран) не вийде. Є, звичайно, варіант розпакувати паллету і таким чином розвантажити.

Технологія монтажу системи утеплення ВЕЛІТ ПЛЮС

Монтаж системи утеплення ВЕЛІТ ПЛЮС

Для утеплення фасадів ніздрювато-бетонними плитами ВЕЛІТ D120 радимо використати універсальну клейову суміш ВЕЛІТ КВ15, що чудово підходить як для приклеювання плит, так і для армування.

Додавати суху суміш у воду слід поступово, розмішуючи її до однорідної маси та притримуючись пропорцій, вказаних на упаковці клейової суміші.

Технологія монтажу системи утеплення ВЕЛІТ ПЛЮС

Другий етап: Приклеювання плит

Клей наносять на плити у різний спосіб, вибір якого залежить від кривизни стін. Для ідеально рівних рекомендовано суцільне нанесення клею (під гребінку).

Приклеювання плит Веліт

В інших випадках клей наносять точково або конвертом, що дозволить згладити нерівності. Після цього плиту приклеюють до стіни, злегка постукуючи довгою теркою. На кутах будівлі здійснюють перев’язку плит, кріплячи їх у шаховому порядку. Плити залишають сохнути на день-два.

Третій етап: Дюбелювання

Дюбелювання проводять мінімум через 24 години після монтажу плит. Оскільки ніздрювато-бетонні плити ВЕЛІТ D120 мають показники хорошого зчеплення з поверхнею стіни, для них рекомендовано використовувати дюбелі з пластиковим наконечником з розрахунку: один дюбель на одну плиту. Всього на квадратний метр йде 4 плити та 4 дюбелі. Отвори під дюбелі просвердлюють на 6-8 мм більше довжини дюбеля.

Дюбелювання фасаду Веліт

Четвертий етап: Армування

Армування - важливий етап, правильне виконання якого посилить міцність конструкції , попередить виникнення тріщин і додатково вирівняє стіну.

Армування фасаду Веліт

Тому важливо суворо дотримуватися чітко визначеної процедури: обов’язково спочатку нанести клей (це також може бути універсальна клейова суміш Веліт КВ15), і лише потім - втопити у ньому сітку, старанно розрівнявши сталевою теркою.

Краї сітки повинні перекривати один одного не менше, ніж на 10 сантиметрів, а кути споруди слід додатково підсилити спеціальними кутовими профілями. Для армування плит ВЕЛІТ D120 підходить склосітка 160 г/кв. м.

П’ятий етап: Ґрунтування

Від завершення армування плит до початку ґрунтування має пройти мінімум 72 години. Коли клей висох, наждачним папером відшліфовують всі нерівності та мулярським пензлем або валиком наносять спеціальну фарбу, яка містить пісок.

Грунтування фасаду Веліт

ВАЖЛИВО ЗНАТИ: Грунтувальна фарба з вмістом піску не лише додатково зміцнюють фасад, а й дозволяє на наступному етапі нанести на стіну декоративну штукатурку - шубу або короїд.

Шостий етап: Декоративна штукатурка

Після ґрунтування та шліфування на стіну, згідно рекомендацій виробника, наносять штукатурну суміш

Нанесення декоративної штукатурки на Веліт

Висновки

Ми розглянули теплоізоляційні матеріали для стін будинків і порівняли їх за якістю і характеристиками. Безумовно, Velit не єдиний хороший матеріал для утеплення, їх багато і всі вони мають своє місце на ринку. У цій статті ми розповіли, на нашу думку, про самому якісному з них.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ УТЕПЛЕННЯ

Ми гарантуємо якість виконаних робіт

Поділитись

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Прокрутка до верху
Догори

Написати нам

Заповніть форму нижче і ми відповімо на ваші запитання

залиште ваші контакти і наш менеджер зв`яжеться з вами для консультації