Чим утеплити фасад у Львові

Як утеплити фасад

Чим утеплити фасад?

Утеплення фасаду будинку проводиться різними матеріалами - є утеплення фасадів ватою, є утеплення фасаду пінопластом й іншими спеціальними продуктами.

Утеплення проводитяся за допомогою мінеральної вати і пінополістиролу. Ці матеріали володіють високими якостями функціональності, їх монтаж не має на увазі колосальних труднощів і їх вартість не є надто високою в порівнянні з іншими утеплювачами.

Але логічним є запитання: з якою метою робити теплову ізоляцію фасаду, якщо в будинку взимку температура і так не опускається нижче нуля? Згадаймо минулий час, коли фасади приватних і квартирних будинків являли собою просто цегляні стіни без жодних додаткових шарів утеплений. Давайте розберемося чому ж зараз так затребувано утеплювати фасади.

uteplit-fasad

Для утеплення фасаду існує багато вагомих причин...

1. Зниження рівня подачі тепла в житлові будинки комунальними службами. Не секрет той факт, що зараз взимку в квартирах стало прохолодніше, ніж це було ранее. Кожний погодиться з тим, що наші батареї в зимовий період часу зовсім не можна назвати гарячими. Жити в приміщенні при температурі не вище +15 градусів не досить комфортно. У зв'язку з цим людям потрібно докуповувати електрообладнання, для того щоб забезпечити комфортну температуру повітря, а також робити зовнішнє утеплення фасадів.

2. Зниження витрат на споживання теплових ресурсів. Утеплений будинок потребує менше обігріву. Для власників котлів це дуже актуально, адже вони самі регулюють подачу тепла й утеплення допоможе заощадити кошти.

3. Підвищення рівня теплоеффектівності. Утеплювач має здатність зберігати і утримувати тепло в будинку. Швидке нагрівання і повільне охолодження приміщення гарантує сприятливий мікроклімат в зимовий період часу.

Утеплення нежитлової нерухомості

4. Збільшення експлуатаційного періоду фасаду будівлі. Рівень теплозбереження згодом знижується, адже матеріали, якими оформлено фасад часто тріскаються і дають відколи. Крім цього, деформований фасад починає інтенсивніше взаємодіяти з вологою, і від цього на поверхні можуть з'являтися різні паразити у вигляді грибка і цвілі, що з поганої сторони впливає на екологічну ситуацію всередині приміщення. В свою чергу утеплення фасаду дасть можливість уникнути цих неприємностей.

5. Усунення пошкоджень фасаду допущених в процесі спорудження будівлі. Часто фасад виглядає зовсім не так, як ми б хотіли по завершенню будівництва або втратив свій вигляд з роками. В цьому випадку утеплення фасаду дасть можливість приховати ці недоліки і так би мовити вдосконалити зовнішні поверхні будівлі надавши їм нового вигляду.

6. Товсті стіни не обов'язкові при утепленні, тому можете заощадити гроші на стінових будівельних матеріалах. Традиційна червона цегла не обов'язкова якщо ви вирішили утеплити будинок, можна використовувати більш недорогий матеріал.

7. Індивідуальність фасаду. Звичайно ж не можна не згадати про архітектурну індивідуальності будівлі після утеплення. Будь-натуральний матеріал можна скопіювати за допомогою декоративної штукатурки, якою обробляють утеплювальну систему. Ваш будинок буде унікальним, адже ви зможете втілити будь-яке бажання в реальність.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Прокрутка до верху
Догори